Allen Gregory

Δείτε το Allen Gregory online

★ 4.2 2011 1 Σεζόν Κινούμενα ΣχέδιαΚωμωδία

Θέλετε να δείτε το Allen Gregory; Το OTT IPTV φέρνει το Allen Gregory (2011) σε κάθε οθόνη σας σε 4K Ultra HD. Εδώ είναι όλα όσα χρειάζεστε για να το δείτε.

Δείτε το τρέιλερ

Περί τίνος είναι το Allen Gregory;

Allen Gregory is a short-lived American animated television series that aired on Fox from October 30 to December 18, 2011. The series was created by Jonah Hill, Andrew Mogel and Jarrad Paul. The series was officially cancelled by Fox on January 8, 2012.

Τελευταίο επεισόδιο

S1 · Επεισόδιο 7 — Van Moon Rising · 2011-12-18

The persistent and pompous Allen Gregory bribes Principal Gottlieb into a romantic situation that he hopes will bring them closer together. Meanwhile, Richard uses Julie to compete with his frenemy’s adopted child.

Είδη
Κινούμενα Σχέδια, Κωμωδία
Πρώτη προβολή
2011-10-30
Βαθμολογία
★ 4.2 / 10

Πρωταγωνιστές

  • Jonah Hill Allen Gregory De Longpre
  • French Stewart Richard De Longpre
  • Nat Faxon Jeremy De Longpre
  • Joy Osmanski Julie De Longpre
  • Cristina Pucelli Patrick
  • Will Forte Stewart Rossmyre

Πώς να δείτε το Allen Gregory στο OTT IPTV

Το να δείτε το Allen Gregory στο OTT IPTV παίρνει ένα λεπτό: ξεκινήστε δωρεάν δοκιμή, ανοίξτε την εφαρμογή σε TV, κινητό, Fire Stick ή περιηγητή και πατήστε αναπαραγωγή — όλα σε 4K Ultra HD.

Δείτε Allen Gregory σε 4K στο OTT IPTV — δείτε συνδρομή IPTV ή συγκρίνετε πακέτα συνδρομής IPTV.

Ξεκινήστε να βλέπετε το Allen Gregory σήμερα

Ξεκινήστε τη δωρεάν δοκιμή OTT IPTV και δείτε το Allen Gregory σήμερα, μαζί με χιλιάδες ταινίες, σειρές και ζωντανά κανάλια σε 4K Ultra HD.