Sleeping Beauty

Δείτε το Sleeping Beauty online

★ 6.0 1955 82 λεπτά ΡομαντικήΟικογενειακήΦαντασίας

Θέλετε να δείτε το Sleeping Beauty; Το OTT IPTV φέρνει το Sleeping Beauty (1955) σε κάθε οθόνη σας σε 4K Ultra HD. Εδώ είναι όλα όσα χρειάζεστε για να το δείτε.

Περί τίνος είναι το Sleeping Beauty;

German-made adaption of the famed Grimm Brothers fairy tale.

Είδη
Ρομαντική, Οικογενειακή, Φαντασίας
Κυκλοφορία
1955-11-16
Σκηνοθεσία
Fritz Genschow
Βαθμολογία
★ 6.0 / 10

Πρωταγωνιστές

  • Angela von Leitner Sleeping Beauty
  • Gert Reinholm Prince Charming
  • Karin Hardt The Queen
  • Fritz Genschow The King

Πώς να δείτε το Sleeping Beauty στο OTT IPTV

Το να δείτε το Sleeping Beauty στο OTT IPTV παίρνει ένα λεπτό: ξεκινήστε δωρεάν δοκιμή, ανοίξτε την εφαρμογή σε TV, κινητό, Fire Stick ή περιηγητή και πατήστε αναπαραγωγή — όλα σε 4K Ultra HD.

Δείτε Sleeping Beauty σε 4K στο OTT IPTV — δείτε συνδρομή IPTV ή συγκρίνετε πακέτα συνδρομής IPTV.

Ξεκινήστε να βλέπετε το Sleeping Beauty σήμερα

Ξεκινήστε τη δωρεάν δοκιμή OTT IPTV και δείτε το Sleeping Beauty σήμερα, μαζί με χιλιάδες ταινίες, σειρές και ζωντανά κανάλια σε 4K Ultra HD.