The Stalker

Δείτε το The Stalker online

2022 5 λεπτά ΘρίλερΜυστηρίου

Θέλετε να δείτε το The Stalker; Το OTT IPTV φέρνει το The Stalker (2022) σε κάθε οθόνη σας σε 4K Ultra HD. Εδώ είναι όλα όσα χρειάζεστε για να το δείτε.

Περί τίνος είναι το The Stalker;

A delusional man follows a young girl around her college campus.

Είδη
Θρίλερ, Μυστηρίου
Κυκλοφορία
2022-03-23
Σκηνοθεσία
Conor Cullen

Πρωταγωνιστές

  • John Hughes The Stalker
  • Tara Byrne Beth
  • Leah Byrne Claire

Πώς να δείτε το The Stalker στο OTT IPTV

Το να δείτε το The Stalker στο OTT IPTV παίρνει ένα λεπτό: ξεκινήστε δωρεάν δοκιμή, ανοίξτε την εφαρμογή σε TV, κινητό, Fire Stick ή περιηγητή και πατήστε αναπαραγωγή — όλα σε 4K Ultra HD.

Δείτε The Stalker σε 4K στο OTT IPTV — δείτε συνδρομή IPTV ή συγκρίνετε πακέτα συνδρομής IPTV.

Ξεκινήστε να βλέπετε το The Stalker σήμερα

Ξεκινήστε τη δωρεάν δοκιμή OTT IPTV και δείτε το The Stalker σήμερα, μαζί με χιλιάδες ταινίες, σειρές και ζωντανά κανάλια σε 4K Ultra HD.