Kriminalassistent Bloch

Kriminalassistent Bloch megtekintése online

★ 6.4 1943 Vígjáték

Szeretnéd nézni a(z) Kriminalassistent Bloch? A(z) OTT IPTV minden képernyődre elhozza a(z) Kriminalassistent Bloch (1943) 4K Ultra HD minőségben. Íme minden, amire a nézéshez szükséged van.

Miről szól a(z) Kriminalassistent Bloch?

In the small town of Fjordnæs, former accountant Carl Frank lives with his family. He is a sick and broken man who has just finished a prison sentence for fraud. His financial affairs are in an extremely sad state, and he has no chance of getting a job. Frank decides to commit suicide and leaves the house with his revolver. Detective Bloch is called in from Copenhagen when Frank's revolver is found with a young horticultural worker.

Műfajok
Vígjáték
Bemutató
1943-10-22
Rendező
Poul Bang
Értékelés
★ 6.4 / 10

Főszereplők

  • Axel Frische Kriminalassistent Bloch
  • Elith Pio Kriminalassistent Steffensen
  • Ellen Margrethe Stein Jenny Frank
  • Sigurd Langberg Redaktør Philipsen
  • Asbjørn Andersen Frugtplantageejer Steen
  • Betty Vølund Sonja Frank

Hogyan nézd a(z) Kriminalassistent Bloch a(z) OTT IPTV oldalon

A(z) Kriminalassistent Bloch megnézése a(z) OTT IPTV oldalon egy percet vesz igénybe: indíts ingyenes próbát, nyisd meg az appot a tévén, telefonon, Fire Sticken vagy böngészőben, és nyomd meg a lejátszást — mindezt 4K Ultra HD minőségben.

Nézd Kriminalassistent Bloch 4K-ban itt: OTT IPTV — ismerd meg IPTV előfizetés vagy hasonlítsd össze IPTV előfizetési csomagok.

Kezdd el nézni a(z) Kriminalassistent Bloch még ma

Indítsd el az ingyenes OTT IPTV próbát, és nézd a(z) Kriminalassistent Bloch még ma, több ezer filmmel, sorozattal és élő csatornával együtt 4K Ultra HD minőségben.