Blue Birthday

Tonton Blue Birthday dalam talian

★ 5.7 2021 1 Musim Sci-Fi & FantasyDramaMystery

Mahu menonton Blue Birthday? OTT IPTV membawa Blue Birthday (2021) ke setiap skrin anda dalam 4K Ultra HD. Inilah semua yang anda perlukan untuk menontonnya.

Tentang apa Blue Birthday?

The series tells the story of Oh Ha-rin, who travels to the past through mysterious photos left by her first love, Ji Seo-jun. Since they were eight years old, they had been close friends, but he died by suicide on her birthday ten years ago.

Episod terkini

M1 · Episod 16 — My Blue Birthday · 2021-09-11

Genre
Sci-Fi & Fantasy, Drama, Mystery
Siaran pertama
2021-07-23
Penilaian
★ 5.7 / 10

Pelakon utama

  • YERI Oh Ha-rin
  • Yang Hong-seok Ji Seo-jun
  • Lee Sang-jun Cha Eun-seong
  • Kim Gyeol-yu Do Su-jin
  • Ju Hyeon Kim Ui-yeong

Cara menonton Blue Birthday di OTT IPTV

Menonton Blue Birthday di OTT IPTV mengambil masa seminit: mulakan percubaan percuma, buka aplikasi di TV, telefon, Fire Stick atau pelayar, dan tekan main — semuanya dalam 4K Ultra HD.

Tonton Blue Birthday 4K di OTT IPTV — lihat langganan IPTV atau bandingkan pelan langganan IPTV.

Mula menonton Blue Birthday hari ini

Mulakan percubaan percuma OTT IPTV dan tonton Blue Birthday hari ini, bersama ribuan filem, siri dan saluran langsung dalam 4K Ultra HD.