Father Stu

Tonton Father Stu dalam talian

★ 7.1 2022 124 min Drama

Mahu menonton Father Stu? OTT IPTV membawa Father Stu (2022) ke setiap skrin anda dalam 4K Ultra HD. Inilah semua yang anda perlukan untuk menontonnya.

Tonton treler

Tentang apa Father Stu?

The true-life story of boxer-turned-priest. When an injury ends his amateur boxing career, Stuart Long moves to Los Angeles to find money and fame. While scraping by as a supermarket clerk, he meets Carmen, a Sunday school teacher who seems immune to his bad-boy charm. Determined to win her over, the longtime agnostic starts going to church to impress her. However, a motorcycle accident leaves him wondering if he can use his second chance to help others, leading to the surprising realization that he's meant to be a Catholic priest.

Genre
Drama
Tayangan
2022-04-13
Pengarah
Rosalind Ross
Penilaian
★ 7.1 / 10

Pelakon utama

  • Mark Wahlberg Father Stuart 'Stu' Long
  • Mel Gibson Bill Long
  • Jacki Weaver Kathleen Long
  • Teresa Ruiz Carmen
  • Malcolm McDowell Monsignor Kelly
  • Annet Mahendru Mary

Cara menonton Father Stu di OTT IPTV

Menonton Father Stu di OTT IPTV mengambil masa seminit: mulakan percubaan percuma, buka aplikasi di TV, telefon, Fire Stick atau pelayar, dan tekan main — semuanya dalam 4K Ultra HD.

Tonton Father Stu 4K di OTT IPTV — lihat langganan IPTV atau bandingkan pelan langganan IPTV.

Mula menonton Father Stu hari ini

Mulakan percubaan percuma OTT IPTV dan tonton Father Stu hari ini, bersama ribuan filem, siri dan saluran langsung dalam 4K Ultra HD.