Hanu-Man

Tonton Hanu-Man dalam talian

★ 6.3 2024 159 min FantasyActionComedy

Mahu menonton Hanu-Man? OTT IPTV membawa Hanu-Man (2024) ke setiap skrin anda dalam 4K Ultra HD. Inilah semua yang anda perlukan untuk menontonnya.

Tonton treler

Tentang apa Hanu-Man?

In a small village, Hanumanthu, a petty thief, finds a mysterious gem, that gives him god-like powers. Will he succeed in keeping these powers from falling into the wrong hands and save his village?

Genre
Fantasy, Action, Comedy
Tayangan
2024-01-11
Pengarah
Prasanth Varma
Penilaian
★ 6.3 / 10

Pelakon utama

  • Teja Sajja Hanumanthu / Hanu-Man
  • Vinay Rai Michael / Mega-Man
  • Amritha Aiyer Meenakshi
  • Varalaxmi Sarathkumar Anjamma
  • Vennela Kishore Dr.Siri Vennela
  • Getup Srinu Kaasi

Cara menonton Hanu-Man di OTT IPTV

Menonton Hanu-Man di OTT IPTV mengambil masa seminit: mulakan percubaan percuma, buka aplikasi di TV, telefon, Fire Stick atau pelayar, dan tekan main — semuanya dalam 4K Ultra HD.

Tonton Hanu-Man 4K di OTT IPTV — lihat langganan IPTV atau bandingkan pelan langganan IPTV.

Mula menonton Hanu-Man hari ini

Mulakan percubaan percuma OTT IPTV dan tonton Hanu-Man hari ini, bersama ribuan filem, siri dan saluran langsung dalam 4K Ultra HD.