Nela Ticket

Tonton Nela Ticket dalam talian

★ 4.6 2018 120 min ActionDrama

Mahu menonton Nela Ticket? OTT IPTV membawa Nela Ticket (2018) ke setiap skrin anda dalam 4K Ultra HD. Inilah semua yang anda perlukan untuk menontonnya.

Tentang apa Nela Ticket?

A carefree young man is forced to alter his life due to a shocking event that takes place in his life. He fights against an evil, corrupt politician to get justice for the society.

Genre
Action, Drama
Tayangan
2018-05-24
Pengarah
Kalyan Krishna
Penilaian
★ 4.6 / 10

Pelakon utama

  • Ravi Teja Nela Ticket
  • Jagapati Babu Aditya Bhupathi
  • Malavika Sharma Malvika
  • Sampath Raj ACP Sampath Reddy
  • Brahmanandam
  • Tanikella Bharani C.M.

Cara menonton Nela Ticket di OTT IPTV

Menonton Nela Ticket di OTT IPTV mengambil masa seminit: mulakan percubaan percuma, buka aplikasi di TV, telefon, Fire Stick atau pelayar, dan tekan main — semuanya dalam 4K Ultra HD.

Tonton Nela Ticket 4K di OTT IPTV — lihat langganan IPTV atau bandingkan pelan langganan IPTV.

Mula menonton Nela Ticket hari ini

Mulakan percubaan percuma OTT IPTV dan tonton Nela Ticket hari ini, bersama ribuan filem, siri dan saluran langsung dalam 4K Ultra HD.