Samantha Rose

Tonton Samantha Rose dalam talian

★ 8.0 2021 94 min Drama

Mahu menonton Samantha Rose? OTT IPTV membawa Samantha Rose (2021) ke setiap skrin anda dalam 4K Ultra HD. Inilah semua yang anda perlukan untuk menontonnya.

Tentang apa Samantha Rose?

Samantha Rose is a coming of age story shot on location in the Pacific Northwest. Centering non-binary actor, Sam Rose, the film is a tale of a young woman battling family codependence and aimlessness alike. Sam returns to her hometown in northern Oregon and is reunited with a childhood friend and his misfit commune of friends where they work the fall harvest on the surrounding vineyards. This ragtag family of runaways are fearless and free, leading Sam on a journey of discovery and healing. There are motorcycle rides and homemade wine, midnight swims and bonfires, horses, camping, and a love story that unfolds as Sam comes to see her life for what it really is: her own.

Genre
Drama
Tayangan
2021-09-07
Pengarah
Andrew Morgan
Penilaian
★ 8.0 / 10

Pelakon utama

  • Sam Rose Samantha Rose
  • Marla Freeman Mom
  • Allison Berman Allie
  • Nicholas Horiatis Dad
  • Matthew Danger Lippman Matt Danger
  • Vilém McKael Vili

Cara menonton Samantha Rose di OTT IPTV

Menonton Samantha Rose di OTT IPTV mengambil masa seminit: mulakan percubaan percuma, buka aplikasi di TV, telefon, Fire Stick atau pelayar, dan tekan main — semuanya dalam 4K Ultra HD.

Tonton Samantha Rose 4K di OTT IPTV — lihat langganan IPTV atau bandingkan pelan langganan IPTV.

Mula menonton Samantha Rose hari ini

Mulakan percubaan percuma OTT IPTV dan tonton Samantha Rose hari ini, bersama ribuan filem, siri dan saluran langsung dalam 4K Ultra HD.