Princess Sissy

Oglądaj Princess Sissy online

★ 7.0 1939 84 min Komedia

Chcesz obejrzeć Princess Sissy? OTT IPTV udostępnia Princess Sissy (1939) na każdym Twoim ekranie w 4K Ultra HD. Oto wszystko, czego potrzebujesz, aby to obejrzeć.

O czym jest Princess Sissy?

Sissy (a character Romy Schneider would later popularize in the 50s) is Duke Maximilian of Bavaria's favorite daughter.The gift of a necklace,meant for her, falls into the hands of a crooked circus director.

Gatunki
Komedia
Premiera
1939-04-19
Reżyseria
Fritz Thiery
Ocena
★ 7.0 / 10

Główna obsada

  • Paul Hörbiger Herzog Max in Bayern
  • Gerda Maurus Ludovika - Seine Gattin
  • Traudl Stark Princess Sissy - beider Tochter
  • Hansi Knoteck Hanna Hofer
  • Emil Stöhr Spitzweg
  • Otto Treßler King Ludwig I. of Bavaria

Jak oglądać Princess Sissy na OTT IPTV

Oglądanie Princess Sissy na OTT IPTV zajmuje minutę: rozpocznij darmowy okres próbny, otwórz aplikację na TV, telefonie, Fire Sticku lub w przeglądarce i naciśnij odtwarzanie — wszystko w 4K Ultra HD.

Oglądaj Princess Sissy w 4K w OTT IPTV — poznaj abonament IPTV lub porównaj cennik abonamentów IPTV.

Zacznij oglądać Princess Sissy już dziś

Rozpocznij darmowy okres próbny OTT IPTV i oglądaj Princess Sissy już dziś, wraz z tysiącami filmów, seriali i kanałów na żywo w 4K Ultra HD.