The Teacher

Oglądaj The Teacher online

2023 10 min Muzyczny

Chcesz obejrzeć The Teacher? OTT IPTV udostępnia The Teacher (2023) na każdym Twoim ekranie w 4K Ultra HD. Oto wszystko, czego potrzebujesz, aby to obejrzeć.

O czym jest The Teacher?

A short film showcasing the song The Teacher from the Foo Fighters' album 'But Here We Are'

Gatunki
Muzyczny
Premiera
2023-05-30
Reżyseria
Tony Oursler

Główna obsada

  • Dave Grohl Self
  • Josh Freese Self
  • Rami Jaffee Self
  • Pat Smear Self
  • Chris Shiflett Self
  • Nate Mendel Self

Jak oglądać The Teacher na OTT IPTV

Oglądanie The Teacher na OTT IPTV zajmuje minutę: rozpocznij darmowy okres próbny, otwórz aplikację na TV, telefonie, Fire Sticku lub w przeglądarce i naciśnij odtwarzanie — wszystko w 4K Ultra HD.

Oglądaj The Teacher w 4K w OTT IPTV — poznaj abonament IPTV lub porównaj cennik abonamentów IPTV.

Zacznij oglądać The Teacher już dziś

Rozpocznij darmowy okres próbny OTT IPTV i oglądaj The Teacher już dziś, wraz z tysiącami filmów, seriali i kanałów na żywo w 4K Ultra HD.