Angie Tribeca

Vezi Angie Tribeca online

★ 6.4 2016 4 Sezoane ComedieAcţiune & AventuriCrimă

Vrei să vezi Angie Tribeca? OTT IPTV aduce Angie Tribeca (2016) pe fiecare ecran al tău în 4K Ultra HD. Iată tot ce ai nevoie pentru a-l viziona.

Vezi trailerul

Despre ce este Angie Tribeca?

Lone-wolf detective Angie Tribeca and a squad of committed LAPD detectives investigate the most serious cases, from the murder of a ventriloquist to a rash of baker suicides.

Ultimul episod

S4 · Episod 10 — Air Force Two · 2018-12-30

After stealing the Louisiana Purchase and kidnapping Cardin, Tribeca and A.J. are wanted fugitives. Tribeca goes undercover one last time to expose Vice President Perry.

Genuri
Comedie, Acţiune & Aventuri, Crimă
Prima difuzare
2016-01-17
Evaluare
★ 6.4 / 10

Distribuția principală

  • Rashida Jones Angie Tribeca
  • Bobby Cannavale AJ Geils
  • Andree Vermeulen Monica Scholls
  • Jere Burns Chet Atkins
  • Kiersey Clemons Maria Charo
  • Jagger David Hoffman

Cum să vezi Angie Tribeca pe OTT IPTV

Vizionarea Angie Tribeca pe OTT IPTV durează un minut: începe o probă gratuită, deschide aplicația pe TV, telefon, Fire Stick sau browser și apasă play — totul în 4K Ultra HD.

Vezi Angie Tribeca în 4K pe OTT IPTV — descoperă abonament IPTV sau compară planuri abonament IPTV.

Începe să vezi Angie Tribeca astăzi

Începe proba gratuită OTT IPTV și vezi Angie Tribeca astăzi, alături de mii de filme, seriale și canale live în 4K Ultra HD.