Rawhead Rex

Vezi Rawhead Rex online

★ 5.3 1986 89 min Horror

Vrei să vezi Rawhead Rex? OTT IPTV aduce Rawhead Rex (1986) pe fiecare ecran al tău în 4K Ultra HD. Iată tot ce ai nevoie pentru a-l viziona.

Vezi trailerul

Despre ce este Rawhead Rex?

Ireland will never be the same after Rawhead Rex, a particularly nasty demon, is released from his underground prison by an unwitting farmer. The film follows Rex's cross country rampage, while a man struggles to stop it.

Genuri
Horror
Lansare
1986-10-01
Regizor
George Pavlou
Evaluare
★ 5.3 / 10

Distribuția principală

  • David Dukes Howard Hallenbeck
  • Niall Tóibín Reverend Coot
  • Cora Lunny Minty Hallenbeck
  • Ronan Wilmot Declan O'Brien
  • Donal McCann Tom Garron
  • Heinrich von Schellendorf Rawhead Rex

Cum să vezi Rawhead Rex pe OTT IPTV

Vizionarea Rawhead Rex pe OTT IPTV durează un minut: începe o probă gratuită, deschide aplicația pe TV, telefon, Fire Stick sau browser și apasă play — totul în 4K Ultra HD.

Vezi Rawhead Rex în 4K pe OTT IPTV — descoperă abonament IPTV sau compară planuri abonament IPTV.

Începe să vezi Rawhead Rex astăzi

Începe proba gratuită OTT IPTV și vezi Rawhead Rex astăzi, alături de mii de filme, seriale și canale live în 4K Ultra HD.