The Cat in the Hat

Vezi The Cat in the Hat online

★ 6.8 1971 24 min Film TVAnimaţieFamilie

Vrei să vezi The Cat in the Hat? OTT IPTV aduce The Cat in the Hat (1971) pe fiecare ecran al tău în 4K Ultra HD. Iată tot ce ai nevoie pentru a-l viziona.

Despre ce este The Cat in the Hat?

In a marvelously animated version of one of the most beloved of all Dr. Seuss tales, two youngsters find themselves at home with nothing to do on a rainy afternoon. But when the magical, mischievous Cat in the Hat arrives on the scene, they're all cat-apulted into a day of rousing, romping, outlandish antics they - and you - will never forget!

Genuri
Film TV, Animaţie, Familie
Lansare
1971-03-10
Regizor
Hawley Pratt
Evaluare
★ 6.8 / 10

Distribuția principală

  • Allan Sherman The Cat in the Hat (voice)
  • Daws Butler Mr. Krinklebein the Fish (voice)
  • Pamelyn Ferdin Sally (voice)
  • Tony Frazier Boy (voice)
  • Gloria Camacho Mother (voice)
  • Thurl Ravenscroft Thing 1 (voice)

Cum să vezi The Cat in the Hat pe OTT IPTV

Vizionarea The Cat in the Hat pe OTT IPTV durează un minut: începe o probă gratuită, deschide aplicația pe TV, telefon, Fire Stick sau browser și apasă play — totul în 4K Ultra HD.

Vezi The Cat in the Hat în 4K pe OTT IPTV — descoperă abonament IPTV sau compară planuri abonament IPTV.

Începe să vezi The Cat in the Hat astăzi

Începe proba gratuită OTT IPTV și vezi The Cat in the Hat astăzi, alături de mii de filme, seriale și canale live în 4K Ultra HD.