Count Duckula

Sledovať Count Duckula online

★ 7.9 1988 4 Série AnimovanýDetskýKomédia

Chcete sledovať Count Duckula? OTT IPTV prináša Count Duckula (1988) na všetky vaše obrazovky v 4K Ultra HD. Tu je všetko, čo na sledovanie potrebujete.

O čom je Count Duckula?

Count Duckula is a vegetarian vampire duck, coming into the world as an accident. Unlike his family and ancestors, he has no bloodlust, as when he was reincarnated, blood was omitted and replaced with ketchup.

Najnovšia epizóda

S4 · Epizóda 7 — The Zombie Awakes · 1993-02-16

Dr. Quackbrain, a deranged psychiatrist, convinces Duckula to take part in an experiment and traps Duckula in his Dream Machine. It becomes up to Nanny and Igor to enter the dream and save the Count.

Žánre
Animovaný, Detský, Komédia
Prvé vysielanie
1988-09-06
Hodnotenie
★ 7.9 / 10

Hlavné obsadenie

  • David Jason Count Duckula (voice)
  • Jack May Igor (voice)
  • Brian Trueman Nanny (voice)
  • Jimmy Hibbert Dr. Von Goosewing / Sviatoslav (voices)
  • Barry Clayton Narrator / Dr. Quackbrain (voices)
  • Ruby Wax Other characters (voices)

Ako sledovať Count Duckula na OTT IPTV

Sledovanie Count Duckula na OTT IPTV trvá minútu: spustite bezplatnú skúšku, otvorte aplikáciu na TV, telefóne, Fire Sticku alebo v prehliadači a stlačte prehrať — všetko v 4K Ultra HD.

Sledujte Count Duckula vo 4K na OTT IPTV — pozrite si IPTV predplatné alebo porovnajte cenník IPTV.

Začnite sledovať Count Duckula ešte dnes

Spustite bezplatnú skúšku OTT IPTV a sledujte Count Duckula ešte dnes, spolu s tisíckami filmov, seriálov a živých kanálov v 4K Ultra HD.