Ringo Kid

Гледајте Ringo Kid онлајн

★ 6.5 1967 77 мин Вестерн

Желите да гледате Ringo Kid? OTT IPTV доноси Ringo Kid (1967) на сваки ваш екран у 4K Ultra HD. Овде је све што вам треба да бисте га гледали.

О чему је Ringo Kid?

The pioneer movie of western trend of Turkey. Sheriff Ringo Kid goes out of the city and seven men comes to rob the city bank. Also, Ramon, the leader of these seven men kills Ringo's family.

Жанрови
Вестерн
Премијера
1967-01-01
Режија
Zafer Davutoğlu
Оцена
★ 6.5 / 10

Главне улоге

  • Cüneyt Arkın Ringo Kid
  • Sevda Ferdağ Mary
  • Muzaffer Tema Jimmy Vallas
  • Peri Han Ringo Kid`in eşi
  • Altan Günbay Ramon
  • Meral Sayın Tğm. John

Како гледати Ringo Kid на OTT IPTV

Гледање Ringo Kid на OTT IPTV траје минут: покрените бесплатну пробу, отворите апликацију на ТВ-у, телефону, Fire Stick-у или прегледачу и притисните репродукцију — све у 4K Ultra HD.

Гледајте Ringo Kid у 4K на OTT IPTV — погледајте IPTV претплата или упоредите IPTV пакети.

Почните да гледате Ringo Kid данас

Покрените бесплатну пробу OTT IPTV и гледајте Ringo Kid данас, уз хиљаде филмова, серија и уживо канала у 4K Ultra HD.