Paan Singh Tomar

Дивитися Paan Singh Tomar онлайн

★ 7.4 2012 135 хв КриміналДрама

Хочете подивитися Paan Singh Tomar? OTT IPTV відкриває Paan Singh Tomar (2012) на всіх ваших екранах у 4K Ultra HD. Ось усе, що потрібно для перегляду.

Дивитися трейлер

Про що Paan Singh Tomar?

Paan Singh Tomar goes from celebrated runner to star brigand and rebel when life after sports fails to unfold as planned.

Жанри
Кримінал, Драма
Прем'єра
2012-03-02
Режисер
Tigmanshu Dhulia
Рейтинг
★ 7.4 / 10

Головні ролі

  • Irrfan Khan Paan Singh Tomar
  • Mahie Gill Indra
  • Vipin Sharma Major Masand
  • Nawazuddin Siddiqui Gopi Jadav
  • Imran Hasnee Matadin Singh Tomar
  • Zakir Hussain MPS Rathore

Як дивитися Paan Singh Tomar на OTT IPTV

Переглянути Paan Singh Tomar на OTT IPTV можна за хвилину: почніть безкоштовну пробу, відкрийте застосунок на ТВ, телефоні, Fire Stick або у браузері та натисніть відтворення — усе в 4K Ultra HD.

Дивіться Paan Singh Tomar у 4K на OTT IPTV — дізнайтеся про підписка IPTV або порівняйте тарифи IPTV.

Почніть дивитися Paan Singh Tomar сьогодні

Почніть безкоштовну пробу OTT IPTV і дивіться Paan Singh Tomar сьогодні, а також тисячі фільмів, серіалів і прямих каналів у 4K Ultra HD.